W życiu są rzeczy za darmo

Dynamika, odpowiedzialność, profesjonalizm i ogromne emocje! To właśnie te wartości towarzyszą całemu zespołowi Superbet, który projektuje kolejne formy zabawy dla swych użytkowników. W światła jupiterów wchodzi zupełnie nowa gra, Supergame, która jest przykładem prawdziwej innowacji na rynku usług bukmacherskich. W pule gry znajduje się aż 100 tysięcy złotych, a próg wejścia do zabawy wynosi zaledwie… 0 złotych! Jak to możliwe? Odpowiedź poniżej!

Supergame, czyli jak to działa?

Superbet umożliwia osiąganie bardzo atrakcyjnych wygranych, ale to właśnie emocje związane z wydarzeniami sportowymi są główną misją ekipy. Najlepszym tego dowodem jest świeży program – Supergame.

Mechanizm działania gry jest niezwykle intuicyjny i prosty. Cała zabawa polega na udzielaniu prawidłowych odpowiedzi w kontekście pytań nawiązujących do nadchodzących imprez – meczów piłkarskich, pojedynków tenisowych i wielu innych dyscyplin. Jednak, zasady nie ograniczają się wyłącznie do konkretnych rezultatów rywalizacji!

Przedstawione zagadnienia bardzo często dotyczą szczegółów danych konkursów, na przykład liczby pokazanych kartek lub asów serwisowych. Jest to zatem doskonały sposób na wyróżnienie zbliżających się imprez, a jednocześnie wykorzystanie naszych umiejętności przewidywania wyników!

Ile wynosi wkład w grę?

Supergame to zupełnie nowatorska jakość zabawy bukmacherskiej! Organizator rozrywki nie wymaga bowiem żadnego wkładu pieniężnego, a łączna suma wygranej może przekroczyć nawet 100 tysięcy złotych.

Udział w zabawie jest zatem całkowicie bezpłatny i obejmuje wszystkich chętnych użytkowników. Wystarczy bowiem założyć konto gracza, aby wejść do świata fantastycznego konkursu Superbet!

Ile można wygrać?

Cała zabawa polega na udzieleniu 5 poprawnych odpowiedzi. Jeśli wskazane typy okażą się prawidłowe, użytkownik zgarnia Jackpot w wysokości 75 tysięcy złotych. To jednak nie koniec benefitów!

Do dyspozycji graczy przygotowano kolejną pulę pieniędzy w wysokości aż 25 tysięcy złotych. Ta stawka dzielona jest pomiędzy graczy, którzy także udzielili 2,3 lub 4 prawidłowych odpowiedzi. 
W tej grze nie ma przegranych! Supergrame gwarantuje zwycięstwo nawet w przypadku odgadnięcia 1 poprawnej prognozy!

Dlaczego warto bawić się z Superbet?

Zakłady bukmacherskie sygnowane znakiem Superbet całkowicie wyróżniają się spośród standardowych i schematycznych ofert typowania wyników sportowych. Sam partner skupia się bowiem na tym, co w sporcie najważniejsze – emocjach!

Właśnie dlatego promocje i oferty Superbet pozwalają na zdobywanie fantastycznych nagród, w tym ekskluzywnego samochodu lub wycieczki do Las Vegas, przy minimalnym nakładzie swych użytkowników. Tak przeprowadzane zakłady bukmacherskie sprzyjają zatem budowaniu silnych i zaangażowanych społeczności prawdziwych entuzjastów sportu, a sama szansa wygranej staje się jedynie bardzo atrakcyjnym dodatkiem.

Superbet jest w konsekwencji doskonałym miejscem do wykorzystywania posiadanej wiedzy na temat poszczególnych zawodników, zespołów oraz prezentowanych osiągnięć. Załóż indywidualne konto gracza, baw się i wygrywaj na https://superbet.pl!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij