Idealna ścieżka edukacyjna dla umysłów ścisłych: wymarzony kierunek nauki współczesnej młodzieży

Zastanawiasz się nad wyborem dalszej ścieżki edukacji? CosinusYoung jest doskonałą propozycją, jeśli najbardziej odnajdujesz się w świecie liczb. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Umysły ścisłe poszukiwane!

Liceum Ogólnokształcące CosinusYoung kieruje swoją ofertę do wszystkich młodych ludzi, którzy poważnie myślą o swojej ścieżce naukowej. Oferowane zajęcia doskonale odpowiadają zapotrzebowaniu na rynku pracy – nie są zatem tylko i wyłącznie realizacją podstawy programowej, ale również praktycznym przygotowaniem do dalszej ścieżki zawodowej i edukacyjnej.

Dla młodzieży poszukującej możliwości rozwoju swoich zdolności ścisłych została specjalnie przygotowana klasa politechniczna – liceum ogólnokształcące CosinusYoung.

Zajęcia kierunkowe zapewniają wszechstronną edukację z zakresu wielu dziedzin technicznych. Uczniom proponowane są zajęcia z grafiki komputerowej, programowania, budowania sieci komputerowych. Duży nacisk kładzie się na zgłębianie technik inżynierii, technologii i matematyki. Doskonale wykształcona kadra pedagogiczna z wieloletnim praktycznym doświadczeniem przekazuje wiedzę w sposób atrakcyjny i efektywny. 

umysly-scisle-poszukiwane.jpeg

Dla kogo klasa politechniczna w CosinusYoung?

Jeśli chcesz studiować w przyszłości na kierunkach ścisłych lub technicznych, zależy Ci na efektywnym rozwijaniu swoich umiejętności technicznych i fascynuje Cię mechanika oraz elektronika – ten kierunek jest dla Ciebie. Dodatkowo zapewniamy, że będziesz mieć możliwość rozwijania swoich pasji i poznawania nowinek technicznych w naszym doskonale wyposażonych pracowniach. 

Zajęcia kierunkowe w klasie politechnicznej obejmują fizykę, biologię, informatykę i chemię. Dodatkowo oczywiście dbamy o ogólny rozwój wiedzy – duży nacisk kładziony jest na naukę języków obcych. Po ukończeniu czterech lat nauki w klasie politechnicznej w CosinusYoung uczeń jest świetnie przygotowany do zdania egzaminu maturalnego, zarówno z przedmiotów ścisłych niezbędnych do kandydowania na uczelnie politechniczne i kierunki techniczne, jak również języka polskiego i języka nowożytnego.

Przyjazna uczniowi rekrutacja z elektronicznym naborem znacznie usprawnia cały proces. Co ważne, zostanie uczniem szkoły Cosinus jest bezpłatne.

dla-kogo-klasa-politechniczna-w-cosinusyoung.jpg

CosinusYoung – co warto wiedzieć o szkole?

Bezpłatna szkoła dla młodzieży CosinusYoung powstała z myślą o zdolnych i ambitnych uczniach, którym zależy na otrzymaniu odpowiedniego wsparcia w wyborze ścieżki edukacyjnej zgodnej z preferencjami oraz indywidualnymi umiejętnościami. Kadrę pedagogiczną tworzą nie tylko nauczyciele i pedagodzy, ale również doradcy zawodowi i psychologowie. W szkole dba się o poszerzanie horyzontów uczniów, poprzez organizowanie kółek tematycznych, związanych m.in. z fotografią, teatrem, turystyką czy e-sportem. Wiemy, jak ważnym elementem w edukacji dzieci jest kontakt z ich rodzicami – dlatego dbamy o utrzymywanie bardzo dobrego i płynnego kontaktu z opiekunami naszych uczniów.

CosinusYoung jest świetnym wyborem dla każdego ucznia, który marzy o spełnieniu swoich edukacyjnych i zawodowych celów – z przyjemnością pomagamy w tym młodzieży od lat. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij