Szybki hosting i wsparcie techniczne 24h? Zobacz, kto słynie z dobrej obsługi hostingu

Hosting to udostępnianie zasobów przestrzeni w Internecie w celu umożliwienia dostępu do jego zawartości innym. Wraz z ogromnym wzrostem zainteresowania tworzenia nowych stron w sieci, wzrasta popularność firm mających je w swojej ofercie. Próbują przekonać do siebie klientów nie tylko szybkimi serwerami w dobrej cenie, ale także doskonałym wsparciem technicznym. Które przedsiębiorstwa słyną z dobrego supportu?

Dlaczego wsparcie techniczne ważne jest przy wyborze hostingu?

Wsparcie pomocy technicznej to jeden z niezwykle ważnych czynników, które powinny być brane pod uwagę podczas wyboru hostingu. Należy zaznaczyć, że bywa on przydatny nawet dla bardzo zaawansowanych osób – zawsze mogą pojawić się kłopoty techniczne, których samodzielne rozwiązanie może być nie tyle niemożliwe, co skomplikowane i czasochłonne. Dzięki dobremu kontaktowi z supportem możliwe jest także szybkie uzyskanie informacji związanych z awariami czy pracami serwisowymi. Dzięki temu zniwelowany jest stres oraz istnieje możliwość szybkiej modyfikacji zadań na dany dzień.

Oprócz jakości wsparcia techniczne, podczas wyboru hostingu, warto także zwrócić uwagę na inne czynniki, takie jak:

  • rodzaj serwera (współdzielony, dedykowany, VPS),
  • rozmiar przestrzeni,
  • szybkość działania witryny na danym serwerze, z czym wiążą się jego dane techniczne,
  • możliwość tworzenia kopii zapasowych,
  • niski współczynnik awaryjności serwera,
  • bezpieczeństwo danych.

Jakie firmy hostingowe oferują szybki hosting i dobre wsparcie techniczne?

SeoHost

Pierwszy na naszej liście firm hostingowych z doskonałym wsparciem technicznym jest seohost.pl, który oferuje klientom szybki hosting SSD NVMe. Support nie tylko pomaga w rozwiązywaniu bieżących kłopotów, ale i bezpłatnie wspiera proces migracji. Na uwagę klientów zasługuje także dobry stosunek jakości do ceny usług, jak i tanie odnowienie domen z rozszerzeniem .pl, które jest niezwykle popularne w naszym kraju.

Hostinger

Hostinger to platforma hostingowa, która, jak wynika z tegorocznych danych, obsługuje ponad 29 milionów użytkowników na całym świecie, a każdego dnia hosting na niej wykupuje około 15.000 klientów. Te niebagatelne liczby robią wrażenie. Wielu z korzystających z usług firmy ceni sobie bardzo dobre wsparcie klienta przez support, które zachwalane jest w wielu rankingach. Nie mniej ważne są także bardzo dobra jakość usług oferowanych w adekwatnej cenie.

Zenbox

Zenbox to kolejna z firm, która może poszczycić się nienagannym supportem, który działa przez całą dobę. Dodatkowo jej ogromnymi zaletami jest tworzenie kopii zapasowych co 6 godzin, a także przyspieszenie stron WWW z Redis. Zasadniczym minusem może być brak dysków SSD NVMe, które uważane są aktualnie za jedne z lepszych na rynku.

JDM

JDM w swojej ofercie posiada superszybkie dyski SSD NVMe i Optane, jak i separację stron www dla bezpieczeństwa przechowywanych danych. Hostingobiorcy doceniają też wsparcie techniczne, które wykazuje się wiedzą oraz wysokim zaangażowaniem w rozwiązywanie problemów. Na uwagę zasługuje fakt, że odpowiedź na wysłaną wiadomość można uzyskać już w czasie 1 minuty!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij