Pełen przekrój gniazdek firmy Simon

Pełen przekrój gniazdek firmy Simon

Gniazdka i kontakty to podstawowe elementy robót wykończeniowych i remontowych w każdym domu. Jest to element tak powszechny, że choć korzystamy z niego codziennie, niemal go nie zauważamy. Warto jednak dobrać gniazdka i kontakty w sposób, który będzie nie tylko bezpieczny i użytkowy, ale podkreśli charakter danego pomieszczenia. Z pomocą przychodzi firma Simon, która oferuje wszelkie możliwe typy gniazdek – od tych całkiem zwyczajnych, do specjalistycznych, stosowanych w halach produkcyjnych, warsztatach czy na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Gniazdka Simon Basic

Ta linia osprzętu elektrycznego skierowana jest do osób, które są zainteresowane klasycznymi gniazdkami i kontaktami i nie mają dużych wymagań co do kolorystyki. Jest to klasyczna linia osprzętu podtynkowego, występująca w najbardziej klasycznych kolorach.

Do wyboru w tej linii mają Państwo następujące typy gniazdek:

– gniazda wtyczkowe pojedyncze i podwójne, z uziemieniem lub bez,
– gniazdka kompletne typu monoblok, pojedyncze i podwójne z uziemieniem lub bez,
– gniazdka w standardzie schuko,
– gniazdka typu DATA, w komplecie z kluczem uprawniającym,
– szeroki wybór gniazdek hermetycznych – idealnych w miejsca o zwiększonej wilgotności lub zapyleniu,
– szereg gniazdek elektronicznych – antenowych, HDMI i im podobnych.

Dodatkowo w linii Simon Basic posiadamy serię ramek do gniazdek i kontaktów NEOS w wielu kolorach, które mogą być uzupełnieniem klasycznych gniazdek w pokoju dziecka, pomogą dopasować klasyczne gniazdko do wystroju pomieszczenia lub mogą być zamontowane wszędzie tam, gdzie potrzeba odrobiny koloru.

Linia Basic spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność.

Gniazdka Simon 54

Ta linia osprzętu elektronicznego jest skierowana do osób, które cenią sobie nienachalną elegancję i szyk w aranżacji swojego mieszkania.
Kontakty i gniazdka Simon 54 charakteryzują się innowacyjnym mechanizmem montażu. Wszystkie elementy występują w 55 kolorach, które dobrane są w taki sposób, żeby można było zestawiać kolory dowolnie, osiągając fantazyjny efekt wizualny.

Dodatkową zaletą jest wprowadzone niebieskie podświetlenie led, które jest eleganckie i dyskretne, a przy okazji świetnie się sprawdza jako pomoc w ciemności.
Wszystkie gniazda z tej serii posiadają zabezpieczenia w postaci osłon prądowych, które zapobiegają przypadkowemu porażeniu prądem.
Szlachetna forma i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że gniazdka z serii Simon 54 są eleganckim i wartościowym elementem wykończenia każdego mieszkania. Z kolei szeroka gama kolorystyczna sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdym pomieszczeniu i dopieszczą nawet najbardziej wysublimowane gusta.
W tej serii dostępne są wszystkie typy gniazdek, wśród nich również wiele gniazd teleinformatycznych – komputerowe, telefoniczne czy hdmi, co sprawia, że mogą one być wykończeniami eleganckich przestrzeni biurowych i biznesowych.

Rozszerzeniem serii jest zestaw ramek premium, które pozwolą na eleganckie uporządkowania większej ilości gniazdek i kontaktów – na przykład w przestrzeniach typu open space lub w biurowych salach audiowizualnych. Dostępne ramki od podwójnych aż do pięciokrotnych nadadzą koniecznym skupiskom gniazdek eleganckiego i uporządkowanego charakteru.

Gniazdka Simon Classic

Linia gniazdek Classic to przede wszystkim klasyczna elegancja i kolorystyka, Bardziej wysublimowana niż seria Basic, ale mniej ekstrawagancka niż linia 54.
Nadaje się idealnie jako wykończenia nowych budynków i mieszkań. Nienachalne w swojej prostocie ale bogate w kolorystyce elementy osprzętu elektrycznego z serii Simon Classic znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub biurowym.
W tej serii dostępne są również eleganckie łączniki hotelowe, oferowane w bogatej szacie kolorystycznej do wyboru oraz z dyskretnym podświetleniem. W hotelach i pensjonatach znajdą również zastosowanie wyłączniki krzyżowe.
Również oferta gniazd jest bardzo bogata i znajdują się w niej wszystkie klasyczne typy gniazdek wtyczkowych oraz teleinformatycznych, co pozwala na ujednolicenie wszystkich elementów w przypadku gdy zachodzi konieczność wykorzystania większej ilości typów gniazdek – na przykład w biurach czy hotelach oferujących również sale konferencyjne.
Szeroki wybór ramek poziomych i pionowych jedno, dwu i trzygniazdkowych pozwoli na eleganckie zgrupowanie i uporządkowanie gniazdek i włączników na ścianach lub w podłodze.

Gniazdka Simon 10 i Simon 15

Dwie pokrewne linie Simon 10 i Simon 15 to oferta dla tych klientów, którzy cenią sobie dobrze znaną klasykę połączoną z minimalizacją kosztów.
Jest to najbardziej klasyczna seria elementów wykończenia elektroinstalacyjnego, którą charakteryzuje klasyczna prostota połączona z wysoką jakością wykonania i stosunkowo niewysoka cena.
Dobrze znana prosta forma świetnie sprawdzi się jako wykończenie mieszkań i biur w stylu klasycznym lub w nowoczesnej aranżacji minimalistycznej.
Te serie gniazdek i włączników spełniają swoją rolę nie zwracając niczyjej uwagi na swoją obecność. Po prostu są tam, gdzie ich miejsce, bo taki był cel ich produkcji.
Występują w kolorach białym i beżowym lub w odcieniu aluminium wraz z pełnym zestawem dodatkowych akcesoriów potrzebnym w montażu.

Gniazdka Simon Akord

Ta linia wyróżnia się brakiem kątów prostych. Ramki i elementy włącznikowe mają zaokrąglone brzegi oraz podstawy dłuższe od grzbietów.. Taki styl dobrze sprawdza się we wnętrzach w konwencji minimalistycznej.
W linii Akord dostępne są gniazdka i włączniki monoblokowe, pojedyncze i podwójne, a wśród akcesoriów dodatkowych można znaleźć pasujące puszki natynkowe, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ukrycia części puszki pod tynkiem lub płytą karton-gipsową.
Jak we wszystkich innych seriach oprócz klasycznych gniazd wtyczkowych dostępne są gniazda antenowe, telefoniczne, HDMI i inne gniazda teleinformatyczne wraz z osprzętem.

Gniazdka Simon Aquarius

Linia Aquarius to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa w miejscach podwyższonego ryzyka. Jest to seria bryzgoszczelna, dedykowana do montażu we wszelkich pomieszczeniach roboczych, piwnicach, warsztatach ale również w altanach ogrodowych, wiatach, garażach, magazynach i halach produkcyjnych.
Estetyka z jaką zostały zaprojektowane i stworzone sprawia, że gniazdka nadają się również do montażu w łazienkach, na basenach, gabinetach spa i wszędzie tam, gdzie możemy mieć do czynienia z wodą, jednak niezbędna jest elegancja wykończenia.
Prostota i elegancja na pewno znajdzie wiele zastosowań.
W tej linii posiadamy wyłącznie najbardziej podstawowe gniazdka wtyczkowe pojedyncze i podwójne,oraz gniazda typu schuko.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij