Wirtualny sekretariat - sprawne zarządzanie dokumentami

Wirtualny sekretariat – sprawne zarządzanie dokumentami

Stracony czas i nerwy przez szukanie niezbędnego dokumentu firmowego czy faktury? A co z umowami, które dotarły do odbiorcy po terminie? Nawet w przypadku małych firm takie opóźnienia mają wpływ na jej wyniki finansowe. Ilość kopiowanych i drukowanych dokumentów to duża strata czasu i pieniędzy. Jakie jest więc rozwiązanie tych biznesowych bolączek…? Odpowiedzią jest wprowadzenie do codziennego życia firmy wirtualnego sekretariatu.

Obsługa wszystkich dokumentów firmowych może zostać łatwo i szybko przeniesiona w wymiar elektroniczny. Co to oznacza? Umowy, faktury (kosztowe, przychodowe, korygujące), zamówienia, oferty, oświadczenia, protokoły, wnioski zmieniają swoją postać z formy papierowej na pełnoprawną formę elektroniczną, akceptowalną przez wszystkie polskie urzędy. Aplikacja porządkuje zarządzanie dokumentami, usprawnia procesy związane z ich użytkowaniem.  Są one obsługiwane w wygodny i w pełni zautomatyzowany sposób z każdego miejsca, z dowolnego urządzenia – na komputerze lub urządzeniach mobilnych i co też jest ważne – w dowolnym czasie.

Dla małych i dużych

Na wirtualnym sekretariacie skorzystają zarówno prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i zarządzający małymi/średnimi firmami. System, opracowany przez polską firmę EBI 24, daje też możliwości dużym korporacjom – przydatną funkcją może tu być np. masowa wysyłka e-faktur (także korygujących) do klientów czy rozsyłanie do pracowników pasków z pensjami. 

Wirtualny sekretariat to przede wszystkim intuicyjny i łatwy w użyciu system do przechowywania i zarządzania dokumentami firmowymi. Tym co wyróżnia aplikację od zwykłego e-maila to archiwizacja i bezpośrednie katalogowanie dokumentów umożliwiające dostęp wielu użytkownikom, o każdej porze i z każdego miejsca, gdzie jest dostępny Internet.

Korzyści z wirtualnego sekretariatu:

  • dostęp online 24/7 – to jest zdecydowanie jedna z ważniejszych zalet, dokumenty są w zasięgu ręki, niezależnie od pory dnia i lokalizacji, wystarczy laptop, smartfon lub tablet z dostępem do sieci;
  • czas – szybkie i elastyczne mechanizmy wyszukiwania pozwalają zyskać tak cenne minuty, można też znacznie przyśpieszyć wiele procesów wewnątrz firmowych;
  • porządek – dokumenty są przejrzyście usystematyzowane, zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy za pomocą systemu katalogów, etykiet, załączników.

Podstawowy pakiet, który w zupełności wystarcza dla małej firmy, kosztuje 35 zł/miesiąc.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij