Reklama AdWords – poznaj jej korzyści

Reklama AdWords – poznaj jej korzyści!

Chcesz rozwinąć swój biznes w sieci, ale nie wiesz, jak zacząć? Po pierwsze, skontaktuj się z doświadczoną agencją marketingu internetowego. Drugi krok – zapytaj o reklamę AdWords. Czym jest ta forma promocji? Zdradzimy Ci jej istotę oraz to, co możesz dzięki niej osiągnąć!

Reklama AdWords pozwala na to, aby w konsekwencji wyszukiwania przez użytkowników w Google usługi, dostępnej na Twojej stronie, zajmowała ona określoną pozycję w przeglądarce. Będą to pierwsze i ostatnie trzy propozycje. Promocja ta wyróżnia się spośród organicznych wyników wyszukiwania głównie tym, że zaopatrzona jest dopiskiem „reklama”. Jest jednak jednym z najprostszych oraz najszybszych sposobów na osiągnięcie natychmiastowego efektu.

Co ważne, kampania na wyniki wyszukiwania może zadziałać natychmiast po uruchomieniu jej. Oczywiście trzeba jednak odpowiednio przygotować się na jej stworzenie. W tym celu musisz przygotować:

  • odpowiedni budżet, dostosowany do możliwości oraz założeń promocji;
  • limit kwoty, jaki chcesz przeznaczyć na kliknięcie w reklamę;
  • listę słów kluczowych, na które ma wyświetlać się ona;
  • teksty reklamowe, wpływające na zainteresowanie potencjalnych Klientów.

Teraz dowiesz się, co przemawia za rozpoczęciem zdobywania nowych użytkowników strony dzięki AdWords!

  1. Zyskujesz pełną kontrolę nad promocją – począwszy od tekstów, po stawki, frazy, czas wyświetlania reklamy, aż po najważniejszą kwestię, czyli jej odbiorców.
  2. Dysponujesz danymi statystycznymi, które pomagają w optymalizacji reklamy, tak, aby dostosować ją do preferencji internautów.
  3. Banery reklamujące Twoje usługi mogą pojawiać się na wybranych przez Ciebie portalach, tematycznie dopasowanych do charakteru branży.
  4. Liczba słów, na które będzie wyświetlać się Twoja promocja jest nieograniczona!

Promocja w Google AdWords to szansa dla firm, które chcą zaistnieć w sieci oraz pojawiać się w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy. To także możliwość na szybkie osiągnięcie celu – zwiększenia ruchu na stronie oraz, w konsekwencji, lepszej sprzedaży produktów.

Jeśli chcesz rozpocząć tego typu promocję, koniecznie powierz stworzenie jej ekspertom z dziedziny marketingu internetowego. Jedną z agencji, w której pracują specjaliści AdWords jest Alte Media https://www.altemedia.pl/kampanie-google-adwords. Chcesz poznać ich oraz zapytać o pomoc w reklamowaniu swoich usług? Skontaktuj się z nimi!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij