PULZE 2.0 dostosowany do Twoich potrzeb dzięki innowacyjnej technologii

Sięgając po urządzenia, które towarzyszą nam na co dzień, stawiamy przede wszystkim na komfort i funkcjonalność. Nasze potrzeby zmieniają się w zależności od dnia oraz nastroju. Wyobraź sobie urządzenie, które pozwala Ci na dostosowanie doznań smakowych do nastroju oraz wzbogacenie doświadczeń. Funkcje podgrzewacza PULZE mogą odkryć potencjał chwil tylko dla Ciebie!

Szereg funkcji zapewniających komfort

Bez względu na to, czy cenisz sobie stabilizację lub stawiasz na spontaniczność, oczekujesz od urządzeń przede wszystkim niezawodności. Wyobraź sobie, że znalazłeś chwile, by się zatrzymać i odetchnąć. Sięgasz do kieszeni po swój podgrzewacz wkładów tytoniowych, który zawsze jest pod ręką. Decydujesz, czego dziś potrzebujesz i dostosowujesz do tego urządzenie.

Taką możliwość zapewnia PULZE dzięki funkcjom zaprojektowanym z myślą o maksymalnym o komforcie. Urządzenie typu all-in-one zmieści się w torebce lub kieszeni. System blokady zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem oraz większym zużyciem baterii. Dzięki temu zyskujesz pewność 25+ użyć przy jednym ładowaniu. Każda sesja trwa dokładnie 5 minut bez względu na to, ile razy się zaciągniesz.

Ponadto dzięki technologii podgrzewania od wewnątrz skraca się czas rozpoczęcia sesji do 20 sekund. Wiemy, jak ważna jest każda chwila. Warto jednak odnaleźć balans i pozwolić sobie na przerwę od codziennych wyzwań.

Każda sesja może być inna

Jak wspomnieliśmy, wybierając PULZE, zyskujesz sesje trwające 5 minut oraz możliwość 25+ użyć przy jednym ładowaniu. Do swoich potrzeb możesz dostosować także intensywność doznań. Urządzenie oferuje dwa poziomy podgrzewania: tryb intensywny (345°C) oraz łagodny (315°C). Na rynku znajdziesz również wiele różnych wariantów wkładów tytoniowych, które pozwalają na jeszcze większą personalizację doświadczeń.

Szybkie tempo życia sprawia jednak, że nie zawsze możemy pozwolić sobie na 5-minutową przerwę. Dlatego wprowadziliśmy do urządzenia możliwość zakończenia sesji wcześniej. Jedyne, co musisz zrobić, to przytrzymanie przycisku zasilania przez 5 sekund lub podniesienie wierzchni pokrywki do pozycji otwartej. Dzięki temu możesz przerwać podgrzewanie w dowolnym momencie.

PULZE – zaprojektowany z myślą o Tobie i Twoim otoczeniu

Jednym z efektów palenia jest dym. Podgrzewacz wkładów tytoniowych PULZE generuje aerozol nikotynowy, który szybko się ulatania. Ponadto jego zapach jest mniej intensywny w porównaniu z dymem papierosowym. Dzięki temu może potencjalnie mniej przeszkadzać osobom przebywającym w Twoim otoczeniu.

PULZE podgrzewa tytoń, zamiast go spalać. Dzięki temu nie generuje również popiołu, a do skorzystania z urządzenia nie potrzebujesz zapalniczki. Tak naprawdę możesz pozwolić sobie na chwilę przerwy w dowolnym miejscu, wyciągając jedno kieszonkowe urządzenie. Co więcej, podgrzewacz wkładów tytoniowych PULZE jest dostępny w trzech kolorach: głęboki brąz, miedziany oraz morski.

 

Sprawdź więcej informacji na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL/

 

 

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij