blumoseo

Projektowanie i tworzenie stron www

Zastanawiasz się, czym jest pozycjonowanie stron internetowych, jakie ma zalety i czym zajmują się agencje SEO? To pytania często zadawane przez osoby stykające się z marketingiem internetowym po raz pierwszy. Warto na nie odpowiedzieć w prosty i przystępny sposób.

Czym jest pozycjonowanie stron www?

Pozycjonowanie strony internetowej, będące częścią procesu SEO (ang. Search Engine Optimization – optymalizacja pod wyszukiwarkę) jest sposobem na przyciągnięcie potencjalnych klientów do Twojej strony. Głównym źródłem ruchu na stronie jest ruch organiczny, czyli bezpłatny. Odbiorcy szukają informacji poprzez wpisywanie fraz – słów kluczowych w wyszukiwarkę Google. To, jakie strony wyświetlają się najwyższej w wynikach wyszukiwania zależy od ich zoptymalizowania pod kątem SEO. To jest właśnie zadanie pozycjonowania stron w Warszawie – sprawienie, aby Twoja strona znalazła się na najwyższych pozycjach w wyszukiwaniach Google. Sprawdź cennik pozycjonowania stron i zwiększ zasięgi już dziś!

Co zawiera pakiet pozycjonowania stron?

 • Wybór słów kluczowych – na podstawie poznania specyfiki strony i charakterystyki branży oraz wywiadu, dobieramy słowa kluczowe, które pomogą w zdobyciu widoczności.
 • Audyt strony internetowej – sprawdzamy ewentualne błędy, usuwamy zduplikowane treści i inne niedociągnięcia, które mogły blokować osiągnięcie lepszych wyników.
 • Optymalizacja strony internetowej – algorytmy Google sprawdzają każdą stronę www pod kątem technicznym, dlatego trzeba zadbać, aby wszystkie wymogi zostały spełnione. Zalicza się tutaj m.in.
  – analiza kodu i struktury strony,
  – optymalizacja nagłówków,
  – dodanie title (tytułu) i description (opisu) strony,
  – dodanie znaczników alt przy grafice w kodzie HTML,
  – dodanie certyfikatu bezpieczeństwa SSL
  – zwiększenie prędkości ładowania strony
  – zadbanie o responsywność strony www, czyli jej właściwe działanie na urządzeniach mobilnych.
 • Tworzenie unikalnych treści – oryginalne, wartościowe treści na stronie są niezwykle istotne dla pozycjonowania stron w Warszawie. Nie mogą one być powtarzalne, podobnie w pozycjonowaniu sklepów internetowych – najmniejszy produkt musi mieć unikalny opis. Pisaniem tekstów zajmują się w agencji SEO copywriterzy, którzy w finezyjny sposób zawierają słowa kluczowe w merytoryczne treści.
 • Linkbuilding – budowanie linków, bo pozycjonowanie stron w Warszawie polega również na pozyskiwaniu wartościowych linków zewnętrznych, które będą prowadzić na Twoją stronę. Odnośnik musi pochodzić jednak z wartościowej witryny, wówczas buduje to renomę i zaufanie dla Twojej strony. Mogą to być fora internetowe, artykuły sponsorowane na blogach, portale branżowe itd.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną agencję SEO?

 • Niskie ceny – w cenniku pozycjonowania stron można wybrać pakiety w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń.
 • Wdrożenie systematycznych działań zgodnych z obowiązującymi zasadami – tylko dzięki regularnym działaniom można osiągnąć widoczny i długotrwały sukces w pozycjonowaniu stron w Warszawie – tu zawsze potrzebny jest czas i cierpliwość.
 • Doświadczenie i fachowa wiedza – agencja SEO taka, jak Blumo, działa w branży marketingu internetowego już kilkanaście lat, dzięki czemu zna się na rzeczy i może zapewnić najwyższą jakość usług.
 • Regularne raporty – Klient jest informowany o przebiegu działań i dostaje raport z pozycjami w Google.
 • Stały kontakt – Klient bez problemu może przyjść do biura Blumo, zadzwonić lub napisać maila.
 • Rzetelny zespół – agencja SEO zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin, m.in. programistów czy copywriterów, którzy zawsze na czas wypełniają swoje zadania.

Reklama AdWords w Warszawie

Oprócz pozycjonowania stron w Warszawie, w ofercie agencji SEO Blumo znajdziemy wiele innych usług marketingu internetowego. Reklama AdWords w Warszawie to system reklamowy w Google, który pozwala na wyświetlanie reklam w sieci wyszukiwania poprzez linki oraz w sieci reklamowej poprzez witryny, aplikacje czy filmy. To rodzaj reklamy PPC (ang. pay per click), co oznacza, że właściciele płacą wtedy, kiedy ktoś kliknie w reklamę. Kampania reklamowa jest tworzona z uwzględnieniem wybranych słów kluczowych, na które będzie nakierowana. Wyniki AdWords wyświetlają się nad i pod wynikami organicznymi (bezpłatnymi). Reklamy Adwords w Warszawie pojawiają się od razu po uruchomieniu kampanii, jednak działają do momentu, w którym skończą się środki – wówczas znikają.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem pozycjonowania stron w Warszawie w Blumo i pełną ofertą reklamy AdWords w Warszawie. Wybierz zaufaną i doświadczoną agencję SEO Blumo, która zadba o najwyższe pozycje dla Twojej strony!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij