Jakie zalety ma TeamViewer13

Jakie zalety ma TeamViewer13

Najnowsza wersja programu TeamViewer 13 zapewnia przede wszystkim nowe możliwości podczas zdalnego kontrolowania różnych urządzeń przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa, a także intuicyjnej obsługi.

Bardzo znaczącą zaletą TeamVierer 13 jest fakt, że jest to pierwszy tego typu program, który może udostępnić ekran iPhone”ów, a także Padów zdalnie urządzeniom posiadającym inne systemy operacyjne. Wcześniej opcja udostępniania ekranu z urządzeń posiadających systemy iOS wymagała posiadania Maca. Ponadto nie zawsze osoby obsługujące IT miały go pod ręką, mimo, iż iPhone”y, a także iPady są w biznesie niezwykle popularne. TeamViewer 13 z nowszą wersją aplikacji QuickSupport dla iOS-a wychodzi tym samym  naprzeciw ich potrzebom. Będzie również bardzo pomocny w trakcie serwisowania aplikacji. Możliwe jest dzięki temu kontrolowanie ekranu z iOS-a na urządzeniach z macOS-em, Windowsem, Androidem lub Linuksem. Warto również pamiętać, że aplikacje służące do nawiązywania połączeń dorobiły się listy ostatnio używanych, może ona zdecydowanie ułatwić pracę w większych środowiskach bez specjalnego przeszukiwania listy „kontaktów”.

Przyspieszony został także proces logowania. Zastosowano w tym przypadku szyfrowaną pamięć podręczną. Logowanie będzie dzięki temu działało błyskawicznie. Kolejną korzyścią programu jest możliwość korzystania przez zespoły z automatycznego przydzielania zadań. Usprawniono również przesyłanie plików. Jest przez to zdecydowanie łatwiejsza nawigacja po pamięci urządzeń oraz nowym oknie przesyłania. W nowszej wersji programu jest także znacznie łatwiejszy dostęp nie tylko do historii transferów, ale również ostatnio otwieranych folderów. Najlepszą nowością według użytkowników będzie opcja kolejkowania zadań. Pozwoli to na zaplanowanie wysyłania wielu plików po kolei, a także modyfikowania kolejności. Wprowadzone zostało też bardzo szybkie zdalne drukowanie, do którego nie będzie potrzebne wysyłanie  plików na zdalny komputer. Oczywiście w przypadku, gdy na drugim końcu będzie znajdowała się drukarka HP. Ponadto przy przetwarzaniu obrazu możliwe będzie skorzystanie z przyspieszenia sprzętowego.

Dodatkowo na Windowsie, a także macOS-ie program TeamViewer 13 będzie miał odświeżony interfejs, z kolei do zbierania danych o zdalnej maszynie będzie służył bardziej rozbudowany panel kontrolny. użytkownik będzie miał wtedy wszystko w jednym miejscu, nie będzie konieczne nawigowanie po licznych menu. Z programu można obecnie korzystać na różnych systemach operacyjnych.

Program mogą zakupić Państwo w sklepie https://www.vebo.pl/teamviewer

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij