Drukarnia wielkoformatowa – kiedy warto podjąć stałą współpracę

Firma nie istnieje bez klientów, dlatego przedstawiciele każdej branży inwestują w różnego rodzaju działania reklamowe przyciągające nowych klientów. Druk wielkoformatowy to jeden z tych uniwersalnych nośników wizualnych, który cieszy się niezmienną popularnością i może być wykorzystany w niemal każdej kampanii promocyjnej. Jeśli planujesz działania z wykorzystaniem tego nośnika, oprócz atrakcyjnego projektu graficznego będzie Ci potrzebna dobra drukarnia wielkoformatowa –  a stała współpraca oznacza płynną komunikację oraz atrakcyjniejsze warunki.

Jak wybrać odpowiednią  drukarnię wielkoformatową?

Stała kooperacja oznacza zwykle sprawniejszą realizację zamówień. Po kilku zleceniach wiesz czego możesz się spodziewać po drugiej stronie, jak w praktyce wygląda realizacja i wysyłka oraz pomoc drukarni w sytuacjach nagłych i nietypowych. Jeśli drukarnia wielkoformatowa spełni Twoje oczekiwania warto pozostać z nią w kontakcie.

Niezależnie od tego czy prowadzisz małą kilkuosobową firmę czy jesteś pracownikiem działu marketingowego dużej firmy, możesz podjąć stałą współpracę z drukarnią wielkoformatową.  Bardzo często dostępne są tzw. programy partnerskie, gdzie jako firma z branży reklamowej otrzymujesz zniżki na start, a ceny spadają wraz ze wzrostem regularności oraz wartości Twoich zamówień. To może być jedna z przesłanek pod kątem wyboru drukarni. Są jednak inne, znacznie ważniejsze – kilka słów o nich poniżej.

  • Drukarnia wielkoformatowa powinna mieć odpowiednie doświadczenie

Odpowiednie, czyli jakie? Przede wszystkim długie- najlepiej wieloletnie. Błędy na etapie przygotowania pliku graficznego czy wyboru techniki druku może kosztować cię dużo nerwów oraz wpływać negatywnie na efekty kampanii. Przykładowo, drukarnia wielkiformat.biz działa na rynku 18 lat. Taki staż pracy weryfikuje jakość i solidność dostawcy, wskazuje też na zaufanie klientów, którzy regularnie wracają.

  • Opinie i rekomendacje dotychczasowych klientów

Internet to nie tylko źródło wiedzy popularnonaukowej. Wielu klientów – a szczególnie Ci niezadowoleni – opisują szczegółowo wrażenia dotyczące współpracy. Jeśli zatem nie znajdziesz za wielu negatywnych opinii, a do tego sporo pozytywnych komentarzy, zyskujesz kolejną przesłankę odnośnie profesjonalizmu wybranej drukarni wielkoformatowej.

  • Zakres oferty drukarni 

Wybierając drukarnię do stałej współpracy, trzeba wziąć pod uwagę, że z dużym prawdopodobieństwem będziesz zlecać do realizacji różnorodne projekty. Nawet jeśli teraz tak nie jest, za jakiś czas możesz planować bardziej wymagające kampanie reklamowe. Kompleksowa oferta, zapewniająca różnorodne metody wykonania druków, nadruków, wachlarz formatów oraz dużą ilość wariantów nośników reklamy, pozwoli Ci w korzystnych cenach realizować dowolne projekty (banery, folie samoprzylepne, folie OWV, potykacze reklamowe itp.) Zamawianie poszczególnych elementów  u różnych dostawców to strata czasu, bałagan organizacyjny i zwykle dodatkowe koszty związane z wysyłkami. Stała współpraca i większe zamówienia, tak jak wspominaliśmy, daje też większe pole do negocjacji cen.

  • Czy cena powinna decydować o wyborze drukarni?

Cena powinna być adekwatna do jakości. Jeśli zależy Ci na bardzo niskiej stawce nie możesz oczekiwać imponującej jakości. Natrafiając na bardzo tanią ofertę drukarni wielkoformatowej, która jednocześnie zapewnia nowoczesny sprzęt oraz chwali się wieloletnim doświadczeniem, zastanów się czy nie pora uciekać…  Nie chodzi też o to, aby wybierać najdroższą ofertę – Często płacimy za “markę”, lokalizację w centrum (czy to ma wpływ na jakość druku?) itp.

Wielkiformat.biz zapewnia druk  wielkoformatowy w najlepszych technolgiach a długofalowa współpraca z dostawcami materiałów pozwala nam zaproponować korzystne ceny, idące w parze z wysoką jakością. Sprawdź!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij