21 GB Internetu- na co można go wykorzystać?

Internet na kartę z limitem danych to najczęściej wybierana oferta przez użytkowników. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to bowiem przejrzyste rozwiązanie, które pozwala dopasować odpowiednią ilość gigabajtów zgodnie z zapotrzebowaniem. Jednak i to może powodować problemy. Jak skutecznie oszacować, ile GB Internetu będzie w zupełności wystarczające? W jaki sposób można przekalkulować faktyczne zużycie danych?

Ile GB Internetu potrzebujesz?

Najważniejszą kwestią dotyczącą szacowanej wielkości pakietu internetowego, jest sprawne oszacowanie, jak wysokie jest Twoje zapotrzebowanie. Niektórzy użytkownicy zadowalają się już niecałymi 10 GB Internetu, dla niektórych jest to zbyt mało, by móc przeglądać sieć bez ograniczeń, dlatego szukają lepszych ofert.

Stąd też, aby określić potencjalne zużycie danych, warto dowiedzieć się, na jaki czas może on wystarczyć. Należy wziąć pod uwagę czynniki, takie jaki:

  • częstotliwość korzystania z Internetu,
  • ilość przeglądanych stron,
  • ilość pobieranych plików itd.

W obecnych czasach wielu operatorów przygotowuje kilka ofert abonamentowych wraz z dołączonymi do nich pakietami internetu mobilnego. W zależności od wybranej pozycji różnią się one wielkością i ceną.

Na co wystarczy nam 21 GB Internetu?

Jeśli jesteś osobą, która często korzysta z różnych stron, aplikacji i serwisów, z pewnością poszukujesz odpowiedniej oferty. Pakiet internetowy 21 GB wystarczy na wygodne przeglądanie sieci, oglądanie filmów, korzystanie z aplikacji i pobieranie plików.

Internet mobilny 21 GB wystarczy na:

  • pobranie około 4000 utworów muzycznych w jakości premium,
  • streamowanie lub pobranie łącznie 40-godzinnego filmu lub około 10 godzin filmów w jakości HD,
  • ponad 600 godzin rozmów wideo,

i  nie tylko. Jak widać to odpowiednia wielkość pakietu dopasowana do standardowych potrzeb użytkowników. Jeśli Ty również do nich należysz, ta pozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Gdzie najtańszy abonament bez telefonu?

Najtańszy abonament na rynku oferuje operator sieci OTVARTA. Oprócz korzystnych cen zapewnia on wiele różnych pakietów i opcji dopasowanych do indywidualnych potrzeb różnych użytkowników. To najkorzystniejsza oferta z pakietem internetowym do 21 GB za 18,99, w tym również darmowe rozmowy i SMS-y.

Wybierając ofertę OTVARTA zyskasz dostęp do wielu dodatkowych pozycji, takich jak między innymi:

  • Zasięg 5G,- to najnowsza technologia, zapewniająca najlepszą jakość i wydajność transmisji danych.
  • opcjonalną eSIM, czyli technologię kart cyfrowych.
  • Internet mobilny w wielu opcjach.
  • Stały adres IP doskonały do zastosowań biznesowych,

Internet 5G pozwala uzyskać najlepszą jakość przesyłu danych, redukując przy tym wszelkie przeciążenia sieci. To świetna opcja nie tylko dla graczy czy firm, ale także dla zwykłych użytkowników. Jeśli zależy Ci na najwyższej wydajności sieci, koniecznie rozważ wybór oferty 5G.

Jak sprawdzić własny numer telefonu za darmo?

Jeśli wybrałeś umowę abonamentową z nową kartą, warto sprawdzić, jaki numer został do niej przypisany. Jak sprawdzić własny numer telefonu za darmo? Można wykorzystać w tym celu ustawienia, w które wyposażone są w zasadzie wszystkie telefony komórkowe  To dodatkowy kontakt zapisany w pamięci telefonu pod nazwą „Mój numer telefonu”. Jeśli nie posiadamy tej pozycji, można sprawdzić te dane w Ustawieniach w sekcji „Informacje o telefonie”.

W razie jakichkolwiek problemów warto skorzystać ze wsparcia wybranego operatora.

Czy warto wybrać ofertę abonamentu z internetem 21 GB?

Wybierając ofertę abonamentu wraz z 21 GB w pakiecie internetowym, możemy cieszyć się godzinami obejrzanych filmów, czy wysłuchanej muzyki. Wybierając pozycje z zasięgiem 5G, uzyskamy dodatkowo najwyższą szybkość i wydajność przesyłu, dzięki czemu posiadane gigabajty możemy wykorzystać m.in. grając w gry online, czy prowadząc videorozmowy, nie bojąc się o ich jakość .

Dlatego też jeśli szukasz korzystnej propozycji dla siebie, lub swoich bliskich, koniecznie rozważ tę pozycję. Więcej informacji na temat dostępnych pakietów znajdziesz na oficjalnej stronie operatora otvarta.pl.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij