Szeroka gama produktów dla reklamodawców

Szeroka gama produktów dla reklamodawców

Reklama zewnętrzna pojawiła się po raz pierwszy w Polsce w 1990 roku. Początki nie należały do spektakularnych, stanowiły bowiem zwykłe plakaty reklamowe. Pojawiały się na płotach i szyldach, by z czasem zagościć na budynkach. Z upływem czasu forma rosła nie tylko w formie, ale i treści. Początkowy nośnik treści politycznych ewoluował i stał się prawdziwą reklamą z nowoczesnymi technologiami. A jak sytuacja wygląda dziś?

Rodzaje reklam i szyldów

Dziś reklama zewnętrzna nabrała zupełnie innego charakteru. Pojawiły się podświetlane szyldy w najróżniejszej formie. Reklama stała się nośnikiem istotnych informacji i zachętą do skorzystania z usług firmy. To doskonały sposób na zwiększenie widoczności na rynku i pozyskanie potencjalnego klienta.

1. Szyldy reklamowe
Służą do oznakowania siedziby firmy. Pozwalają zaprezentować logo, nazwę i inne ważne informacje. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe podświetlane, reklamy świetlne, platformy reklamowe i otoki reklamowe.

2. Tablice reklamowe
Służą reklamie zewnętrznej i wewnętrznej. To popularne tablice informacyjne, pylony, billboardy.

3. Litery przestrzenne
To doskonały sposób na ekspozycję logo lub nazwy firmy. Odpowiednio zaprojektowane litery przestrzenne 3D kreują wizerunek i prestiż biznesu.

4. Ekspozytory produktowe
To tzw. prezentery czy stojaki reklamowe. To doskonały nośnik komunikatu marketingowego firmy.

5. Druki wielkoformatowe
Ciekawe banery reklamowe, siatki MESH i tapety przykuwają formą i rozmiarem.

6. Witryny
Najprostsza forma stosowana powszechnie w celu oznakowania. Należy do nich folia OWV, folia mrożona, folia drukowana i ploterowa.

Zalety reklamy zewnętrznej

Reklama zewnętrzna to niezaprzeczalne korzyści dla reklamodawcy. Dociera do szerokiego grona użytkowników, a duża widoczność zapewnia jej powszechny odbiór. Prawidłowo zaprojektowana reklama o prostym i jasnym przekazie jest skuteczna i stanowi doskonałe źródło informacji.
Reklama zewnętrzna ma szeroki zasięg oddziaływania i pozwala dotrzeć do większego grona osób zainteresowanych. Co więcej, doskonale współpracuje z innymi mediami i może stanowić uzupełnienie całej kampanii reklamowej.
Taka forma jest również atrakcyjna i daje szerokie możliwości wyboru nośników. To z kolei pozwala ożywić miejską aglomerację.

Reklama świetlna Łódź

Reklama zewnętrzna to trwały i stabilny nośnik o dowolnym formacie. Szyldy o zasięgu ogólnokrajowym to doskonała forma promowania biznesu, która cechuje się wysoką estetyką.
Firma reklamowa Łódź to profesjonalne Studio Reklamy Wizualnej, które zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem każdej formy reklamy. Projekty zdecydowanie wyróżniają się na rynku i znane są w całej Polsce. Szyldy Łódź to skuteczna reklama o szerokim odbiorze nie tylko na rynku lokalnym, ale ogólnopolskim.

Obecnie reklama to istotny nośnik informacji, który przekłada się na realne korzyści dla biznesu. Dlatego warto zainwestować w sprawdzoną formą przekazu treści i zdecydować się na rozwiązania kompleksowe w najlepszej agencji reklamowej w Łodzi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij