Program dla agentów ubezpieczeniowych czy CRM? Nie musisz wybierać!

Program dla agentów ubezpieczeniowych czy CRM? Nie musisz wybierać!

Program ubezpieczeniowy dla agentów ubezpieczeniowych czy CRM? Nawet, jeśli ogranicza Cię budżet, nie musisz wybierać. SuperAgent został stworzony z myślą o tym, by usprawniać codzienne procesy sprzedażowo-obsługowe, a także ułatwiać zarządzanie całą multiagencją. Co wyróżnia to narzędzie? Sprawdź poniżej. 

Program dla agentów ubezpieczeniowych i CRM w jednym 

Program dla agentów ubezpieczeniowych czy CRM? Zastanawiasz się, które rozwiązanie jest lepsze dla Twojej multiagencji. Nie musisz wybierać. Aplikacja SuperAgent łączy w sobie innowacyjny program sprzedażowy dla agentów (także kalkulator) i CRM ubezpieczeniowy. Musisz wiedzieć, że narzędzie to umożliwia skuteczne zarządzanie pracą całej agencji ubezpieczeniowej. System pozwala na sprawny przepływ danych obsługowych i zapewnia jedno miejsce, w którym są one przechowywane. Co więcej, użytkownicy mają nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie – wystarczy połączenie z siecią. Twórcy programu SuperAgent doskonale zdają sobie również sprawę z tego, że im większa multiagencja, tym większa ilość przechowywanych danych. A w gąszczu informacji łatwo zapomnieć o wygasającej umowie czy zbliżającym się terminie płatności. To z kolei przekłada się na wyniki sprzedażowe Twojej agencji ubezpieczeniowej. Dlatego funkcjonalności, które wdrożono w tym programie dla agentów ubezpieczeniowych sprawiają, że nic Ci nie umknie…co więcej, system wiele zadań wykona za Ciebie. Brzmi dobrze? To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować SuperAgent. 

Skuteczny program dla agentów ubezpieczeniowych 

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to system, który realnie wpływa na skuteczność sprzedaży ubezpieczeń. Aplikacja całościowo wpływa na jakość obsługi – odciąża pracowników wspomagając wykonywanie powtarzalnych czynności obsługowych, przypomina o ważnych terminach, ułatwia przygotowanie ofert a także usprawnia proces rozliczeń. Bez wątpienia budowanie relacji klient- agent ubezpieczeniowy jest w tych warunkach łatwiejsze. SuperAgent został zbudowany w ten sposób, by wpływać na efektywność wykonywanych czynności agencyjnych. Rozbudowana oferta sprzedażowa, rozliczenia czy przyporządkowanie konkretnych zadań poszczególnym pracownikom znacznie ułatwiają rozwój działalności, a także zarządzanie całą multiagencją. Zespół stojący za systemem bazował na funkcjach, z których sam chciałby korzystać w swojej codziennej pracy. Dlatego w aplikacji SuperAgent nie znajdziesz niepotrzebnych rozwiązań. 

Dlaczego warto wybrać program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent? 

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to narzędzie, które odpowiada na potrzeby Twojej działalności ubezpieczeniowej. Aplikacja wyróżnia się tym, że nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Bez względu na funkcjonalności czy też liczbę towarzystw znajdujących się w kalkulatorze płaci się tylko raz. Abonament jest ustalany z góry, dlatego zapomnij o zaskakujące wydatkach związanych z korzystaniem z tego programu sprzedażowego.  

SuperAgent już od kilku lat pomaga aktywnie rozwijać działalność ubezpieczeniową setkom agentów ubezpieczeniowych. Przetestuj aplikację już dziś i przekonaj się sam, że ten program dla agentów ubezpieczeniowych to wsparcie, na które naprawdę zasługujesz.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij