Polskie grzejniki z włoskim stylem

Polskie grzejniki z włoskim stylem

Posiadanie centralnego ogrzewania w domu wiąże się z koniecznością zamontowania w domu grzejników. Rozwiązanie jest popularne i stosowane w wielu domach. Jednak w pomieszczeniach, gdzie króluje design i nowoczesność, grzejnik może zaburzać harmonię i aranżację wystroju. Jest na to jednak proste i ciekawe rozwiązanie – grzejniki dekoracyjne.

Piękno i funkcjonalność

Jeszcze kilka lat temu grzejnik miał po prostu ogrzewać pomieszczenie. Stanowił funkcjonalny element dopełnienia całości łazienki, pokoju, kuchni, salonu. Dzisiejsze grzejniki to połączenie doskonałej techniki i walorów estetycznych. Oprócz odpowiednich parametrów, z każdym rokiem coraz lepszych, grzejnik ma doskonale wyglądać i wpisywać się w wystrój wnętrza. Bogate wzornictwo ma być odpowiedzią na wymagające gusta użytkowników i projektantów.

Grzejnik dekoracyjny – element wystroju wnętrza

Zasadniczo grzejniki można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od kryterium. Grzejniki płytowe, członowe, żeliwne, aluminiowe, elektryczne, kanałowe.
Producent grzejników dekoracyjnych musi dodatkowo zadbać nie tylko o odpowiednie parametry, ale i o design. Zatem grzejnik ma nie tylko ogrzać pomieszczenie, ale również wpisywać się w najnowsze standardy wystroju i aranżacji wnętrz.

Co zatem proponuje producent grzejników?

1. Ali
Piękne i minimalistyczne wzornictwo, przypominające żaluzje w oknach. Doskonale nadają się jako wieszaki na ręczniki i wyglądają przy tym bardzo nowocześnie. To grzejnik idealny do łazienki.

2. Raw
To grzejnik zaprojektowany dla miłośników stylu nowoczesnego, rustykalnego i klasycznego. Zakrzywione rurki tworzą interesującą trójwymiarową formę.

3. Clip
Pop-artowy styl doskonale współpracuje z pomieszczeniami urządzonymi klasycznie, współcześnie, nowocześnie i industrialnie. To zupełnie inny wymiar grzejników o ciekawym designie.

4. Torri
To wysoki i cienki grzejnik wykonany z równoległych stalowych ostrzy, które symbolizują nieskończoność. Takie rozwiązanie to doskonałe pole grzewcze, które sprawdzi się w dużych pomieszczeniach.

5. Kuo
To odpowiedź na zapotrzebowania minimalistyczne, które doskonale sprawdzą się w biurach i małych pomieszczeniach. Ciekawa forma rodem z japońskiego formalizmu nadaję grzejnikom ciekawego wyglądu.

6. Clark
To bardzo cienka blacha umieszczona w ramie. Całość można dowolnie malować.

7. Clak
Prosty, a jednocześnie estetyczny i wyrafinowany. Istotna jest w tym przypadku również kolorystyka. Złoto, srebro nadaje pomieszczeniu niebanalnego wyglądu.

8. e.Free
To swoisty wieszak na ręczniki w wersji standardowej lub białej. Elektryczny odpowiednik można łączyć w dowolne kombinacje.

9. Herg
Klasyk przypominający dawne żeliwne odpowiedniki, które sięgają od podłogi po sufit. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

10. Herg -ot
Brat poprzednika w wersji drabinkowej doskonale sprawdzi się również jako wieszak na ręczniki.

11. Regular
Żebrowy grzejnik pokojowy dostępny w wielu rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej.

12. Rome
Grzejnik z grupy premium. Cienki panel wieszak na ręczniki w jednym tworzy niebanalny element wystroju łazienki.

13. Open
Panel ze spłaszczonymi rurami w dowolnej formie – poziomej lub pionowej. Istnieje możliwość dostosowania mocy cieplnej.

14. Pit
Minimalizm i estetyka w jednym. Doskonale nadaje się do malutkiej łazienki.

15. Zoom
Grzejnik dekoracyjny o geometrycznym wyglądzie. Służy również jako wieszak na ręczniki.

16. e.Cannuccia
To odpowiedź na zapotrzebowania oryginalnych i niebanalnych potrzeb klientów. Przypominający słomkę do napojów grzejnik wprowadza element uśmiechu nawet w ponurym pomieszczeniu.

Producent grzejników łazienkowych połączył funkcjonalność z włoskim wzornictwem, elegancją i nowoczesnością. Szeroki wybór produktów oraz możliwość dostosowania kolorystyki zapewnia wysoką jakość wykonania i zadowolenie każdego klienta.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij