Polskie grzejniki z włoskim stylem

Polskie grzejniki z włoskim stylem

Posiadanie centralnego ogrzewania w domu wiąże się z koniecznością zamontowania w domu grzejników. Rozwiązanie jest popularne i stosowane w wielu domach. Jednak w pomieszczeniach, gdzie króluje design i nowoczesność, grzejnik może zaburzać harmonię i aranżację wystroju. Jest na to jednak proste i ciekawe rozwiązanie – grzejniki dekoracyjne.

Piękno i funkcjonalność

Jeszcze kilka lat temu grzejnik miał po prostu ogrzewać pomieszczenie. Stanowił funkcjonalny element dopełnienia całości łazienki, pokoju, kuchni, salonu. Dzisiejsze grzejniki to połączenie doskonałej techniki i walorów estetycznych. Oprócz odpowiednich parametrów, z każdym rokiem coraz lepszych, grzejnik ma doskonale wyglądać i wpisywać się w wystrój wnętrza. Bogate wzornictwo ma być odpowiedzią na wymagające gusta użytkowników i projektantów.

Grzejnik dekoracyjny – element wystroju wnętrza

Zasadniczo grzejniki można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od kryterium. Grzejniki płytowe, członowe, żeliwne, aluminiowe, elektryczne, kanałowe.
Producent grzejników dekoracyjnych musi dodatkowo zadbać nie tylko o odpowiednie parametry, ale i o design. Zatem grzejnik ma nie tylko ogrzać pomieszczenie, ale również wpisywać się w najnowsze standardy wystroju i aranżacji wnętrz.

Co zatem proponuje producent grzejników?

1. Ali
Piękne i minimalistyczne wzornictwo, przypominające żaluzje w oknach. Doskonale nadają się jako wieszaki na ręczniki i wyglądają przy tym bardzo nowocześnie. To grzejnik idealny do łazienki.

2. Raw
To grzejnik zaprojektowany dla miłośników stylu nowoczesnego, rustykalnego i klasycznego. Zakrzywione rurki tworzą interesującą trójwymiarową formę.

3. Clip
Pop-artowy styl doskonale współpracuje z pomieszczeniami urządzonymi klasycznie, współcześnie, nowocześnie i industrialnie. To zupełnie inny wymiar grzejników o ciekawym designie.

4. Torri
To wysoki i cienki grzejnik wykonany z równoległych stalowych ostrzy, które symbolizują nieskończoność. Takie rozwiązanie to doskonałe pole grzewcze, które sprawdzi się w dużych pomieszczeniach.

5. Kuo
To odpowiedź na zapotrzebowania minimalistyczne, które doskonale sprawdzą się w biurach i małych pomieszczeniach. Ciekawa forma rodem z japońskiego formalizmu nadaję grzejnikom ciekawego wyglądu.

SPRAWDŹ:  Co to jest system kominowy? Rodzaje systemów kominowych, jakie są popularne w Polsce?

6. Clark
To bardzo cienka blacha umieszczona w ramie. Całość można dowolnie malować.

7. Clak
Prosty, a jednocześnie estetyczny i wyrafinowany. Istotna jest w tym przypadku również kolorystyka. Złoto, srebro nadaje pomieszczeniu niebanalnego wyglądu.

8. e.Free
To swoisty wieszak na ręczniki w wersji standardowej lub białej. Elektryczny odpowiednik można łączyć w dowolne kombinacje.

9. Herg
Klasyk przypominający dawne żeliwne odpowiedniki, które sięgają od podłogi po sufit. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

10. Herg -ot
Brat poprzednika w wersji drabinkowej doskonale sprawdzi się również jako wieszak na ręczniki.

11. Regular
Żebrowy grzejnik pokojowy dostępny w wielu rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej.

12. Rome
Grzejnik z grupy premium. Cienki panel wieszak na ręczniki w jednym tworzy niebanalny element wystroju łazienki.

13. Open
Panel ze spłaszczonymi rurami w dowolnej formie – poziomej lub pionowej. Istnieje możliwość dostosowania mocy cieplnej.

14. Pit
Minimalizm i estetyka w jednym. Doskonale nadaje się do malutkiej łazienki.

15. Zoom
Grzejnik dekoracyjny o geometrycznym wyglądzie. Służy również jako wieszak na ręczniki.

16. e.Cannuccia
To odpowiedź na zapotrzebowania oryginalnych i niebanalnych potrzeb klientów. Przypominający słomkę do napojów grzejnik wprowadza element uśmiechu nawet w ponurym pomieszczeniu.

Producent grzejników łazienkowych połączył funkcjonalność z włoskim wzornictwem, elegancją i nowoczesnością. Szeroki wybór produktów oraz możliwość dostosowania kolorystyki zapewnia wysoką jakość wykonania i zadowolenie każdego klienta.

Ewa Kamińska

Ewa Kamińska

Ekspertka ds. e-marketingu z bogatym doświadczeniem w strategiach digitalowych. Autorka licznych publikacji na temat efektywnego wykorzystania narzędzi marketingowych w internecie. Wolny czas spędza na zgłębianiu tajników UX/UI designu.

Artykuły: 124

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *