Jaki jest koszt montażu klimatyzacji Midea w Bochni?

Zmieniający się klimat nie tylko ma negatywny wpływ na planetę. Skutkiem zmian klimatycznych jest coraz to wyższa temperatura w ciągu okresu letniego. Efektywna praca jest niemożliwa w wysokiej temperaturze przez co coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji. Jaki jest koszt montażu klimatyzacji Midea w Bochni oraz na co zwracać uwagę podczas wyboru odpowiedniego urządzenia? O tym dowiesz się w poniższym artykule.

Klimatyzatory Midea, co je wyróżnia wśród innych urządzeń?

Midea jest producentem klimatyzatorów domowych oraz klimatyzatorów do zastosowań profesjonalnych. Ich niemal 30 letnie doświadczenie w tej branży pokazuje, że nie jest to zwyczajny producent. Produkty Midea wyróżniają się bardzo wysoką efektywnością energetyczną, a także dużą efektywnością, kulturą pracy oraz funkcjonalnością każdego z produktów. Dużym plusem jest szeroka oferta produktów, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć klimatyzator, który spełni jego wymagania. Klimatyzatory Midea wyróżnia również fakt, że producent stosuje w nich rozwiązania, które można spotkać w dużo droższych produktach. Dzięki temu nie trzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się klimatyzatorem wysokiej klasy.

Jaki jest koszt montażu klimatyzacji Midea w Bochni?

Koszt montażu klimatyzacji jest zależny od kilku czynników. W przypadku domów lub mieszkań, w pierwszej kolejności bierze się pod uwagę kwestie tego, jaką powierzchnię będzie musiał schłodzić klimatyzator. To właśnie do powierzchni dobiera się odpowiednią moc jednostki. W przypadku chęci zastosowania klimatyzatora multi-split moc jednostki również powinna być większa ze względu na to, że będzie pod nią podłączone kilka jednostek wewnętrznych. W przypadku jednostki 3,5 kW, która świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o rozmiarach pomiędzy 25m2, a 50m2 możemy mówić o kosztach około 3300 zł. Biorąc pod uwagę komfort, który otrzymasz po zamontowaniu klimatyzacji, nie jest to zbyt wygórowana cena. 

W przypadku, gdy podczas montażu pojawi się trochę więcej komplikacji, koszty mogą nieznacznie wzrosnąć. Aby klimatyzator mógł dobrze pracować, należy odprowadzić skropliny z jednostki. Zazwyczaj udaje się to zrobić bez stosowania specjalnej pompki, dzięki czemu nie pojawiają się żadne dodatkowe koszty. Jeżeli jednak w twoim mieszkaniu lub domu nie ma takiej możliwości, aby odprowadzić skropliny grawitacyjnie, trzeba zastosować pompkę. Koszt pompki to około 400-500 zł, lecz jej zastosowanie jest ostatecznością. 

Mówiąc w skrócie, koszt klimatyzacji jest różny. W standardowych domach najczęściej stosuje się jednostkę 5 kW, której koszt wynosi około 4500 zł. W mieszkaniach wystarczająca będzie jednostka o mocy 3,5 kW. O cenie tej jednostki wspominaliśmy już wcześniej.

Należy również pamiętać o specjalistycznej firmie, która zajmie się montażem naszych klimatyzatorów. Jeżeli decydujemy się na montaż klimatyzacji Midea w Bochni warto zapoznać się z ofertą firmy Akwin. Pełną ofertę firmy znajdziecie pod linkiem: AKWIN Bochnia.

Dlaczego wybrać firmę Midea?

Tak jak już wspominaliśmy, mnogość urządzeń, duże doświadczenie w branży oraz wysoka jakość wykonania to główne atuty klimatyzatorów Midea. Dodatkowo, w klimatyzatorach Midea można znaleźć rozwiązania, których nie stosuje praktycznie żaden producent w tej klasie cenowej. Dzięki temu decydując się na montaż klimatyzatora Midea, możesz mieć pewność, że otrzymasz wysokiej jakości urządzenie, które w żaden sposób nie odbiega od droższych klimatyzatorów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij