Aplikacja mobilna - Rozgrzewka głosu

Aplikacja mobilna – Rozgrzewka głosu

Być może nie wiesz, że Twój głos wymaga odpowiedniego przygotowania, zanim zaczniesz mówić czy śpiewać. Być może doskonale o tym wiesz, ale sądzisz, że nie masz na to czasu. Być może czas tracisz na inne, mniej istotne, sprawy. Jeśli jednak chcesz mieć głos zdrowy, silny i dźwięczny – taki, na którym możesz zawsze polegać – musisz o niego dbać. Jeśli wykorzystujesz głos zawodowo, nie tylko na scenie, musisz zadbać o dobrą formę krtani, zanim zaczniesz brzmieć.

Nowa mobilna aplikacja „Rozgrzewka głosu” to narzędzie, które pomoże Ci w przygotowaniu głosu do pracy. Możesz je zawsze mieć przy sobie i wykorzystać, gdy chcesz mówić bez wysiłku i zmęczenia oraz mieć pewność, że Twój głos uniknie kontuzji. Odpowiednie przygotowanie krtani do czekającego ją wysiłku zapobiegnie także wystąpieniu wielu nieprzyjemnych objawów takich jak np. chrypa, bezgłos, załamywanie się głosu, czy osłabienie jego siły.

Aplikacja mobilna -  Rozgrzewka głosu

Pierwsze efekty odczujesz szybko – mniej głosowych problemów, mniej niedyspozycji. Może nie wyeliminujesz ich wszystkich od razu (ich podłożem mogą być także inne przyczyny), ale znacząco poprawi się komfort wydobywania dźwięków. Silniejszy głos, gotowy do pracy – doda Ci pewności siebie. Ćwiczenia osłabią odczuwany stres, niepokój, pogłębią oddech, rozruszają mięśnie oddechowe, doskonale obudzą głos, gdy zaczynasz pracę w godzinach porannych lub pobudzą, gdy pojawi się znużenie w ciągu dnia.

Jeśli intensywnie wykorzystujesz głos w pracy zawodowej, dużo mówisz, rozmawiasz, przemawiasz, telefonujesz, śpiewasz – Twój głos potrzebuje skupienia, odpowiedniego nastawienia i przygotowania mięśni, które narażone są na ogromny wysiłek podczas wielu godzin emitowania dźwięków.

Aplikacja mobilna -  Rozgrzewka głosu 2

Teraz jednak możesz zadbać o swój głos z nową, darmową aplikacją „Rozgrzewka głosu”, w której znajdziesz trzy różne treningi głosu całościowo przygotowujące aparat głosowy do wysiłku. Możesz ćwiczyć tylko 5 minut, jeśli masz wyjątkowo mało czasu lub 15-20 minut, gdy czasu masz więcej. Ćwiczenia przedstawione są w formie graficznej, pisemnej i dźwiękowej (w sumie około 100 plików dźwiękowych), co ułatwia prawidłowe ich wykonywanie. Znajdziesz tu ćwiczenia głosu i aparatu mowy, ale także ćwiczenia pozytywnego nastawienia, proste ćwiczenia relaksacyjne, a także ćwiczenia pogłębiające kontakt z ciałem.

Aplikacja mobilna -  Rozgrzewka głosu 3

Aplikacja „Rozgrzewka głosu” jest darmowa, dostępna dla każdego posiadacza smartfona z systemem Android:  https://rozgrzewkaglosu.easyvoice.pl/

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij