3S Data Center S.A. z tytułem Najbardziej aktywnego Partnera roku w ramach programu Veeam Cloud & Service Provider

3S Data Center S.A. z tytułem Najbardziej aktywnego Partnera roku w ramach programu Veeam Cloud & Service Provider

Firma 3S Data Center S.A., należąca do Grupy 3S, właściciel kilku nowoczesnych ośrodków centrum danych w Polsce, a także dostawca kompleksowych rozwiązań chmurowych dla biznesu, znanych na rynku pod wspólną marką Cloud2B, została uznana za Najbardziej aktywnego Partnera roku 2018 w ramach programu Veeam Cloud & Service Provider przez firmę Veeam® Software, lidera rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwiają inteligentne zarządzanie danymi (Intelligent Data Management™).

Po raz czwarty w Polsce Veeam przyznał nagrody firmom uczestniczącym w programach Poland Veeam ProPartners oraz Veeam Cloud & Service Provider (VCSP), które nie tylko z sukcesem dostarczały klientom rozwiązania Veeam Availability, lecz także zapewniały najwyższej klasy wsparcie, wiedzę ekspercką, edukację produktową oraz prawdziwą strategię Veeam w ramach bieżącej obsługi klienta.

Firma 3S Data Center S.A. została nagrodzona w kategorii Najbardziej aktywny Partner roku w ramach programu Veeam Cloud & Service Provider (Polska) dla Partnera VCSP, który wniósł ogromny wkład w dostarczanie rozwiązań chmurowych w 2018 roku.

„Z ogromną przyjemnością uznajemy firmę 3S Data Center S.A. za Najbardziej aktywnego Partnera roku w ramach programu Veeam Cloud & Service Provider w Polsce. Ich zaangażowanie w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań i usług Veeam na najwyższym poziomie pozwala naszym wspólnym klientom zarządzać i chronić firmowe aplikacje i dane, jednocześnie rozwiązując kluczowe wyzwania biznesowe. Nasi Partnerzy podzielają nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do zarządzania danymi, aby pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów technicznych i biznesowych w nowym, wielokanałowym świecie. Gratulujemy 3S SA i liczymy na dalszy wspólny sukces w 2019 roku” – powiedział Gilles Pommier, Vice President Channel and Alliances EMEA, Veeam.

„Nagroda dla Najbardziej Aktywnego Partnera potwierdza dynamikę działania we współpracy z Veeam, tak samo jak nasze osiągnięcia jako Platinum Veeam Cloud & Services Partner (VCSP) w zeszłym roku. Jesteśmy największym i najszybciej rozwijającym się partnerem wykorzystującym oprogramowanie Veeam do świadczenia usług w Polsce, a zdobycie tej nagrody jest potwierdzeniem silnego partnerstwa i zaangażowania na rzecz Veeam oraz wspólnych klientów, a także nieustannego doskonalenia naszych możliwości technicznych i sprzedażowych” – dodaje Tomasz Doligalski, Członek Zarząd 3S Data Center S.A.

 

###

 

3S Data Center posiada jedyny w Polsce klaster, rozproszonych geograficznie 6 centrów przechowywania i przetwarzania danych. Obiekty, połączone siecią światłowodową, są podstawą dla szytych na miarę rozwiązań IT dla firm i instytucji. Dzięki wprowadzeniu na rynek marki Cloud2B – chmury dedykowanej dla biznesu, 3S Data Center tworzy prawdziwie unikalne projekty. Firma posiada liczne certyfikaty i wysokie statusy również u innych partnerów, także poza obszarem rozwiązań backupowych, co jest możliwe tylko dzięki ciągłemu doskonaleniu inżynierów 3S DC, ale przede wszystkim zaufaniu, jakim jest obdarzana przed dotychczasowych i nowych Klientów.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij