trawa-na-balkon

Trawa na każde warunki i porę roku

Piękny i zielony ogród przed domem to wizytówka wielu cudownych posesji. Ludzie uwielbiają dbać o wygląd kwiatów, roślin, czy też trawnika. Niestety nasz kraj znajduje się w centrum bardzo zmiennego klimatu i pogoda potrafi płatać ogromne figle. Dlatego też o wygląd naturalnej trawy dba się bardzo ciężko i szczególnie po zimie wygląda ona fatalnie. Idealną alternatywą może być więc zakup sztucznej trawy ogrodowej, która imituje w idealnym stopniu tę prawdziwą i jest w stanie wyręczyć każdego właściciela od nadmiaru pracy.

Sztuczna trawa ogrodowa

Obecnie mamy niesamowicie szeroki wybór sztucznej trawy i na rynku znajduje się jej wiele rodzajów. Epic, Prestige, czy Supreme to jedne z najpopularniejszych i najczęściej zamawianych traw. Właściciele ogrodów, którzy stracili mnóstwo czasu na pracę w nim, która została zniweczona przez warunki pogodowe zastanawiają się więc bardzo poważnie nad tym, czy założenie trawnika ma sens. Odpowiedź jest oczywiście bardzo prosta i sztuczna trawa ogrodowa cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku.

Częste zastosowanie

Z racji niesamowicie solidnego wykonania sztuczna trawa do ogrodu wykorzystywana jest między innymi podczas budowy pełnowymiarowych boisk piłkarskich, a także orlików, na których grają najmłodsi. Właściciele tego typu obiektów zyskują przede wszystkim sporo czasu, który kilkukrotnie w roku trzeba poświęcić na koszenie i dbanie o trawę. Utrzymanie sztucznego trawnika jest więc nie tylko tanie w eksploatacji, ale zyskuje się dzięki takiej trawie dużo wolnego czasu, który trzeba byłoby poświęcić na jej regularną pielęgnację. Inne zastosowania to: Sztuczna trawa na balkon, taras czy nieużytki.

Brak odpowiedniej gleby

Sztuczna trawa do ogrodu ma więc naprawdę wiele zastosowań i klienci zamawiają ją do różnych celów. Wiele osób marzy o wyhodowaniu trawnika, który będzie ozdobą domu i jego całego otoczenia. Niestety bardzo często gleba na której została rozplanowana działka nie jest odpowiednia, by udało się tego dokonać. Szeroki wybór sztucznej trawy i opisane powyżej plusy jej stosowania sprawiają, że z roku na rok jeszcze większa ilość właścicieli decyduje się na założenie sztucznego trawnika.

Efekt wizualny

Poza oszczędnością czasu i niskimi kosztami utrzymania, sztuczny trawnik jest także w stanie zapewnić niesamowicie efektowne walory wizualne. Trawa prezentuje się znakomicie przez cały rok niezależnie od jego pory i jest to bardzo komfortowe dla osób, które dużo pracują. Nie miałyby one bowiem czasu na to, aby praktycznie co kilka dni brać kosiarkę w dłoń i pielęgnować naturalną trawę we własnym zakresie.

Rodzaje sztucznej trawy

Na potrzeby klientów sztuczna trawa do ogrodu bądź na boiska sportowe, zostaje wyprodukowana w wielu różnych rodzajach. Różni się ona nie tylko swoim kolorem i odcieniem, ale także gęstością. Wiele osób kupujących trawę do ogrodu stara się więc wybrać taki rodzaj, aby jak najbardziej imitował on tę naturalną. Syntetyczna trawa nie wymaga podlewania, nawożenia i wielu innych działań. Jest więc ona polecana praktycznie każdemu, kto uwielbia takie rozwiązania.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij