Jak wygląda obieg dokumentów w firmie

Jak wygląda obieg dokumentów w firmie?

Kiedyś obieg dokumentów w obszarze jednej tylko firmy wymagał całych ton papieru, oddelegowania kilki zajmujących się wyłącznie tym pracowników oraz naprawdę sporo miejsca na przechowywanie całej dokumentacji. Dziś do prawidłowego, błyskawicznego i bezpiecznego obiegu dokumentów wystarczy jedynie komputer z dostępem do Internetu. I, oczywiście, Asiston EOD, czyli nowoczesna platforma internetowa na miarę potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Jak wygląda elektroniczny obieg dokumentów?

Choć istnieją pewne schematy, których każdy system stworzony do prowadzenia elektronicznego obiegu dokumentów powinien przestrzegać, wszystko, tak naprawdę, zależy od drobiazgów decydujących często o jakość. W Asiston EOD szczegóły te zadecydowały o nie tylko o sporej jakości, ale i o dużej uniwersalności aplikacji. Dzięki nim Asiston EOD umożliwia:

  • elektroniczny obieg dokumentów,
  • obieg faktur,
  • zarządzanie wiedzą,
  • planowanie urlopów,
  • zarządzanie umowami,
  • informowanie pracowników oraz dwustronną komunikację z nimi.

Asiston EOD to aplikacja zawierająca gotowe rozwiązania zwiększające efektywność zarządzania obiegiem dokumentów w stosunku do wielu innych tego typu rozwiązań. W jaki sposób? Przede wszystkim dzięki swoje strukturze oraz wręcz intuicyjnej obsłudze, znanej wszystkim chociażby z największych portali społecznościowych.

Zarządzanie obiegiem dokumentów

Jedną z największych zalet aplikacji Asiston EOD jest jej dostosowanie do potrzeb i możliwości małych i średnich firm. Przy znacznie obniżonych – w stosunku do platform autorstwa dużych firm informatycznych – kosztach, zachowano efektywność, a nawet efektowność tego rozwiązania. Wszystko po to, aby mali i średni przedsiębiorcy mogli korzystać z elektronicznego obiegu dokumentów na poziomie dostępnym dotąd jedynie dla największych korporacji. Nie ma tu więc żadnych dodatkowych kosztów związanych np. z:

 • utrzymaniem infrastruktury technicznej (sprzętowej czy osobowej),
 • obowiązkiem wykupienia licencji środowiska serwerowego.

Stawiając na Asiston EOD, przedsiębiorca ogranicza się jedynie do miesięcznego abonamentu. Cała reszta kosztów jest już po stronie twórców aplikacji. Czy jest to dobre rozwiązanie? Lepszego, jak dotąd, nie stworzono.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij